Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn
0 відгуків
Оцінки
₴ 170

Координатор туру

Интересный Киев

Променад по київським контрастам і орган

В цей Будинок люди входять, стримуючи подих і сподіваючись на чудо... Входять обережно, щоб не порушити його 100-річну тишу-рятівну паузу в бурхливому потоці повсякденності. Сподіваючись на диво - бо навіть легкий дотик пальців до клавіатури органу неймовірно впливає на душу кожного з нас...

А ви знаєте, як звучить Миколаївський костел? Вам знайомі прекрасні урочисті звуки, які ллються кришталево-чистим потоком, заповнюючи весь простір величезного храму?

Якщо ні - не пропустіть таку можливість!
В рамках цієї екскурсії, одна з найкрасивіших будівель Києва відкриє свої двері тільки для нашої групи! Будуть показані оригінальні інтер'єри костелу і прозвучить найдавніший і величний в світі інструмент - ОРГАН (фрагмент концерту)!
Цей фантастичний сюрприз всім поціновувачам прекрасного робить Генеральний директор Національного Будинку органної та камерної музики - Стахурська Т. Н. Додам, що сам концерт буде проходити буквально на спині київського метрополітену. Хочете не хочете - ви теж це відчуєте!

А поруч з костелом знаходиться не менш цікавий храм, доля у якого-мало не покажеться: то каплиця, то морг, то склад, то церква дивовижна. Він теж пов'язаний з музикою. Правда, без провідника його не відшукаєш. Знайдемо, подивимося, запам'ятаємо дорогу (візьміть, будь ласка, 2 грн на свічку).
Але і це ще не все, адже Велика Васильківська та її околиці багаті на незвичайні контрасти. Ви дізнаєтеся, що об'єднує «сумного П'єро естради» Олександра Вертинського та спецпідрозділ «Альфа», побачите адресу неймовірного київського тріумфу Володимира Висоцького, прогуляєтеся в дивовижному Поліцейському садку...

Вже цікаво? Тоді збирайтеся - вам пора на променад! :)

Сьогодні для вас грає лауреат міжнародного конкурсу «Мистецтво XXI століття», солістка Національного будинку органної та камерної музики України - Анна Бубнова.

Відгуки 0

Немає відгуків

Деталі туру
  • Місто: Київ
  • Тривалість : 1 днів
  • К-сть осіб в групі : 15 - 30
  • Ціна з особи : (на 1 особу) | 170.00 грн.

Координатор туру

Интересный Киев

+380 (44) 333-68-68

Інші пропозиції

Київ

Містика Києва

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.net.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.