Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Житомирська область

Житомир

Житомир можна сміливо віднести до міста європейського типу – розвинута структура, велика кількість закладів, торгових центрів і інших місць відпочинку.

Що подивитись у місті?

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Корбутівський гідропарк

Пляжна алея, Житомир

Природні об'єкти

Скеля «Голова Чацького»

2-й Кривий провулок, Житомир

Карта міста Житомир

Про місто Житомир

Житомир можна сміливо віднести до міста європейського типу – розвинута структура, велика кількість закладів, торгових центрів і інших місць відпочинку.

Житомир можна сміливо віднести до міста європейського типу – розвинута структура, велика кількість закладів, торгових центрів і інших місць відпочинку. На додачу до цього, центральна площа міста дуже простора і має свій власний характер, який створює певну атмосферу. Одна із головних особливостей цього обласного центру – його індустріальні райони знаходяться на віддалі від його основної частини. Завдяки цьому там просто відсутня звична всім атмосфера індустріалізації.

Назву свою місто отримало в честь одного із дружинників перших київських князів Аскольда та Діра, який оселився в цій місцині. Ця теорія дійсно має право на існування, адже перші письмові згадки про Житомир датуються 1240-м роком. Згідно другої популярної версії назва походить від імені племені слов’ян, які тут проживали.

Велика кількість театрів, понад десяток музеїв, бібліотеки і навіть планетарій роблять місто культурно багатим і цікавим для любителів естетики. Особливо вирізняється на фоні цих закладів єдиний в Україні музей космонавтики – його присвячено Сергію Корольову, основоположнику радянської космонавтики, який сам був родом саме з Житомирщини. Цікавий факт – центральна вулиця міста називається Київською (адже через неї проходить траса Київ-Чоп) і практично ділить місто навпіл.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Житомир

Oleksandr Bantser

Житомир
індивідуальні тури та екскурсії велогід гід гастро-гід екстрім особистий водій трансфер фотограф
Ви будете приємно вражені Житомиром !

Олена Дудка

Львів, Луцьк, Житомир, Рівне, Клевань, Дубно, Острог
гід гастро-гід Індивідуальні тури Корпоративні заходи
Олена Дудка запрошує Вас до бурштинової столиці України – місто Рівне.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.net.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.