Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Рівненська область

Острог

Назва міста Острог, що на Рівненщині, вперше з’явилась у письмових джерелах у 1100-му році. Історія цього населеного пункту нерозривно пов’язана з іменем Костянтина Острозького, котрий у далекому 1576-му р. заснував тут однойменну академію.

Що подивитись у місті?

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Пам'ятки будівництва і архітектури

Національний університет «Острозька академія»

вул. Семінарська, 2, Острог

Фортеці, замки, палаци

Острозький замок

вул. Федорова, 16, Острог

Карта міста Острог

Про місто Острог

Назва міста Острог, що на Рівненщині, вперше з’явилась у письмових джерелах у 1100-му році. Історія цього населеного пункту нерозривно пов’язана з іменем Костянтина Острозького, котрий у далекому 1576-му р. заснував тут однойменну академію.

Острозька академія відома далеко за межами України і досі залишається одним із найбільших наукових центрів. Тут у свій час навчався славетний гетьман Петро Сагайдачний, науковець Смотрицький. У місті вів свою друкарську діяльність Іван Федоров, який видав Острозьку Біблію, «Буквар» та ін.

В Острозькому замку (14 ст.) функціонує краєзнавчий музей, який знайомить з історіє міста. Саме тут можна не лише почути цікаві легенди, а і повністю перенестись у часи Середньовіччя. Безпосередньо сам палац є самобутньою житловою спорудою, на якій височіє одна вежа. Будівля чудово зберіглась до нашого часу, а її могутні мури, здається, й зараз готові обороняти своїх мешканців.

Дермансько-Острозький природний парк засновано заради збереження неповторної краси тутешньої місцевості. Пам’ятка розташована на території не тільки Острозького, і й Здолбунівського району, а її урочища оповиті великою кількістю легенд та переказів. На цій території у далекому минулому проходила боротьба українців проти поневолення.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Острог

Олена Дудка

Львів, Луцьк, Житомир, Рівне, Клевань, Дубно, Острог
гід гастро-гід Індивідуальні тури Корпоративні заходи
Олена Дудка запрошує Вас до бурштинової столиці України – місто Рівне.

Відгуки 1

Ганна

26.04.2018
На жаль, від бурхливої середньовічної історії Острога до наших днів збереглося небагато пам'яток. Саме історія міста найбільш захоплюює! Тут меценатом Костянтином Острозьким була заснована нині знаменита академія, було видано Іваном Федоровим Острозьку Біблію. А ще, як я дізналася на екскурсії в Острозькій академії, князь Костянтин був геніальним полководцем, він виграв 86 битв. Особисто я цим пишаюся! І вважаю, що Україна взагалі має героїчну історію!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.net.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.