Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Херсонська область

Херсон

Одному з найбільш затишних обласних центрів України при будівництві амбіційно нарікали долю «південного Петербурга».

Про місто Херсон

Одному з найбільш затишних обласних центрів України при будівництві амбіційно нарікали долю «південного Петербурга».

І хоча головні перлини Херсонщини, такі як «Асканія-Нова» чи Олешківські піски, розташовані поза містом, вам неодмінно слід тут побувати!

Важливою пам’яткою міста, яке будувалося за наказом імператриці Катерини ІІ, є Свято-Катеринський собор. У ньому знайшли останній спочинок багато видатних постатей, в тому числі і засновник міста, князь Потьомкін. До наших днів збереглося декілька реліквій, пов’язаних з візитом до храму самої імператриці.

Справжнім фортифікаційним дивом Причорноморського берега називають Херсонську фортецю. Від колись величної споруди залишилися будівля арсеналу, пороховий льох та ворота. Її побудували 1787 року, але за свою давню історію вона, на щастя, не ставала ареною боїв.

В місті є чимало зразків вишуканої архітектура, але найпопулярнішою пам’яткою старовини є будинок Міської думи. Її будівництву, яке завершилось 1905 року, передував конкурс на найкращий проект. Тож результат дійсно вражає! Сьогодні в цій будівлі розташований художній музей імені О. Шовкуненко. Постійні експозиції музею багаті не лише картинами вітчизняних та зарубіжних майстрів, але й іконописом XVII століття.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Херсон

Алексей Билецкий

Херсон, Скадовськ
гастро-гід гід індивідуальні тури та екскурсії корпоративні заходи

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.net.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.